İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ BÖLÜMÜ

Biyografi

Prof.Dr.Fahri Erdoğan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olup aynı üniversitenin ortopedi ve travmatoloj anabilim dalında ihtisasını tamamlamıştır. İngiltere’de Bradford Royal infirmary hospital , Stanford university of medicine ve Japonya’da Nihon Üniversitesinde ortopedik eğitimlerini almıştır.

Almanya Medizinische Hochschule’de atroskopik cerrahi eğitimi ve Amerika Birleşik Devletleri Hospital for Special Surgery de artroplasti eğitimlerini almış ve çalışmalarda bulunmuştur.

Özel İncirli hastanesinde ortopedi uzmanı olarak deneyim kazanıp; diz ve kalça cerahisi üzerine kendisini daha fazla geliştirip, güncel gelişmeleri takip edebilmek için üniversite ortamında sayısız makaleler , araştırmalar ve deneysel çalışmalar ve kitap bölüm yazarlığı yapmiştir ve çalişmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Üniversitesi ortopedi ve travmatoloji  anabilim dalında öğretim üyesi , Nişantaşı ortopedi merkezinin (Prof. Dr. Nejat Güney ile birlikte) kurucu doktoru olarak,deneyimlerini uygulamaktadır.
Kalça-diz artroplasti ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

Kronoloji

1961.............. Doğum yılı;yer İstanbul
1984.............. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezuniyet.
1984-1987...... Kangal Çetinkaya köyünde mecburi hizmet.
1987-1994...... İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında uzmanlığını tamamladı.
1990-1996......
İngiltere'de Bradford Royal İnfirmary Hospita,Stanford University of medicine ve Japonya'da Nihon Üniversitesinde ortopedik cerrahi eğitimleri almıştır.
1991-1994...... Özel İncirli Hastanesinde Ortopedi Uzmanı olarak deneyim kazandı.
1994.............. Nikonos mesleki ödül ve derece
1994-1998...... İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi uzmanı olarak görev yaptı.
1996.............. Almanya Medizinische Hochschule’de artroskopik cerrahi eğitimi almıştır.
1998.............. Doçent olduğu tarih,yer İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, bu tarihten ihtibaren öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır
2001.............. Amerika Birleşik Devletleri Hospital for Special Surgery de artroplasti eğitimi almıstır.
2004.............. Nişantaşı Ortopedi Merkezini Prof Dr. Nejat Güney ile birlikte kurdu.
2006.............. Profesör olduğu tarih,yer İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi.

Anasayfa Özgeçmisim Hedefler Tedaviler Klinigimiz İletisim

Fahri Erdoğan, Fahri Erdogan, kalça protezi, diz protezi, kalça kireçlenmesi, diz kireçlenmesi, Dr.Fahri Erdoğan, Dr.Fahri Erdogan, Prof.Dr.Fahri Erdoğan, Prof.Dr.Fahri Erdogan, artroplasti, ortopedi ve travmatoloji, ortopedi, arthroplasty, artroskopi, travma, nişantaşı ortopedi merkezi,nomerk, istanbul üniversitesi, memorial sağlık grubu, cerrahpaşa tıp fakültesi, en iyi, ortopedi ve travmatoloji uzmanı, üstün deneyimli